Niezwykłe, pełne uroku ceremonie ślubu cywilnego, również te plenerowe, ozdabiamy muzyką Waszych marzeń. Zadbamy o to, aby te Wyjątkowe Chwile wypełniły utwory, które są dla Was szczególnie ważne i bliskie. Niech muzyka będzie niezwykłą ozdobą, która otoczy Was i Waszych Gości oraz uwidoczni piękne uczucie, któremu dajecie świadectwo.

Nasze muzyczne realizacje to szczególne projekty będące ucieleśnieniem potrzeb i wizji Pary Młodej. Jeśli marzycie Państwo o usłyszeniu swojego ukochanego utworu wykonanego przez wybrany skład instrumentalny, spełniamy to pragnienie, tworząc idealną aranżację muzyczną. Z kolei dla mniej zdecydowanych przygotowujemy listy z propozycjami repertuarowymi dostosowanymi do stylu muzyki oraz charakteru ceremonii.

Indywidualnie dla Państwa wybierzemy również instrumenty. Na ceremonię plenerową warto wybrać większe składy instrumentalne – kwartet, kwintet bądź większe – które świetnie poradzą sobie w takich warunkach akustycznych. Szczególnie ważne jest to, żeby w otwartej przestrzeni brzmienia nie było zbyt mało.

Gorąco polecamy kwartet smyczkowy, który świetnie brzmi zarówno w repertuarze klasycznym, jak i rozrywkowym. Żeby uzyskać rustykalny efekt warto zwrócić uwagę na flet, a idąc w stronę rozrywki nie można pominąć saksofonu. Jeżeli marzy Wam się połączenie konkretnych instrumentów, z przyjemnością je dla Was przygotujemy!

W celu omówienia repertuaru, doboru instrumentów, szczegółów oprawy muzycznej oraz przebiegu ceremonii zaślubin proponujemy spotkanie z nami oraz nieustanny kontakt telefoniczny i mailowy.

Ponadto podczas ceremonii zaślubin oferujemy:

  • koncert na przywitanie Gości przed rozpoczęciem ceremonii
  • muzykę podczas życzeń poślubnych
  • występ podczas aperitifu bądź bankietu